trojkaty

Referencje

trojkaty

O nas

Jesteśmy profesjonalnie wyszkoloną grupą fachowców zajmujących się szeroko rozumianymi usługami na wysokościach przy zastosowaniu technik alpinistycznych. Zwracamy szczególną uwagę na wysoki poziom zadowolenia naszych klientów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Działając na rynku od 1999 r. posiadamy niezbędne doświadczenie w wykonywaniu najtrudniejszych prac wysokościowych, prac z dostępu linowego z powodzeniem stosując sprawdzone metody napraw jak i najnowsze materiały i technologie. Alpiniści przemysłowi zatrudnieni w naszej firmie przy każdym zleceniu dbają o najdrobniejsze szczegóły oraz wykonanie zlecenia zgodnie z ustaleniami. Trzeba mieć świadomość, że usługi wysokościowe powinny być wykonywane wyłącznie przez specjalistów. Nasza firma dba o ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników, aby wszystkie usługi wysokościowe były wykonywane jak najlepiej.
Wśród naszej oferty prac alpinistycznych oraz prac na wysokościach można znaleźć między innymi:

- montaż zabezpieczeń przed ptakami,
- prace remontowo budowlane,
- prace dekarskie,
- prace elektromonterskie na wysokościach,
- usługi mycia elewacji oraz wiele innych.

Szczegóły można znaleźć w zakładce oferta. Jeżeli mają Państwo do wykonania jakiekolwiek prace na wysokościach, których nie wyszczególniliśmy w ofercie prosimy o kontakt, a z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Ciężko znaleźć równie doświadczoną ekipę alpinistów przemysłowych działających w Warszawie i jej okolicach. Jesteśmy pewni, że możemy podołać wykonaniu nawet najcięższych i najtrudniejszych usług na wysokościach oferując w tym samym czasie konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość usług.
ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY

Nasze usługi wykonywane są przy zastosowaniu technik alpinistycznych co zapewnia szybszy termin ich realizacji oraz niższe koszty w porównaniu z technikami tradycyjnymi.

Adres

ul. Jana Olbrachta 23A m1
01-102 Warszawa

NIP: 891-120-91-86
REGON: 911343806

pon. – piąt. 8:00 – 18:00
sobota 10:00- 14:00

+48 608 528 902​
biuro@alptrek.pl

Kontakt

Maciej Jarliński
m.jarlinski@alptrek.pl
+48 608 528 902​

Adam Krajewski
a.krajewski@alptrek.pl
+48 889 078 258​